Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Ozeo 8@8

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 87 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Ozeo 8@8 to stosunkowo stary model tego producenta. Zadebiutował on na rynku jeszcze w czasach, gdy w komórkach montowano niklowo-wodorkowe baterie. Ta znajdująca się w opisywanym modelu była o pojemności 670mAh i pozwalała rozmawiać bez przerwy przez 300 minut. Czas czuwania również wynosił 300, ale godzin. Wówczas nie istniały jednak gry na Philips Ozeo 8@8, a więc bateria nie zużywała się tak szybko. Opis funkcji Philips Ozeo 8@8 jest stosunkowo krótki, gdyż telefony z tamtej epoki nie posiadały wielu udogodnień.

Podstawą był zegarek czy prosty budzik. Rzeczy takie jak profile czy dzwonki na Philips Ozeo 8@8 to już coś nadzwyczajnego. Co ciekawe telefon ten posiadał fabrycznie wbudowany alarm wibracyjny, co było stosunkowym krokiem naprzód. Mimo to cena Philips Ozeo 8@8 wciąż była dość przystępna i każdy kto był w stanie utrzymać telefon komórkowy mógł sobie ten model kupić.

Opinie o Philips Ozeo 8@8 są mieszane. Znajdą się tacy, którzy będą potępiali ten model, ale są też jego zagorzali miłośnicy. Nie przeszkadza im nawet brak funkcji, czy dodatków jak chociażby motywy na Philips Ozeo 8@8. Dziś nikt nie korzystałby już z takiego telefonu, jednak jak się okazuje grono jego fanów jest wciąż dość spore i zdecydowana większość wspomina go mile.