Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Ozeo

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 87 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Ozeo to ciekawe rozwiązanie dla wszystkich osób, które poszukują prostego i łatwego w obsłudze aparatu. Choć opis funkcji Philips Ozeo jest bardzo krótki, to klienci docenili ten model, wystawiając mu pochlebne komentarze. Można więc powiedzieć, że opinie o Philips Ozeo są bardzo dobre, ale nie oznacza to jednocześnie, iż komórka ta pozbawiona jest wad. Aparat ten został wyposażony w niklowo-wodorkowy akumulator o pojemności 700mAh. Razem całość ważyła 128 gram i mierzyła 114 x 51 x 25 milimetrów.

Bateria w telefonie pozwalała rozmawiać bez przerwy nawet 300 minut, a czas czuwania jaki podawał producent wynosił 300 godzin. Mimo to jednak cena Philips Ozeo była dość przyzwoita i większość osób była w stanie kupić sobie tę komórkę. Niestety, nie posiadała ona zbyt wielu funkcji. Próżno więc szukać dodatków, jak gry na Philips Ozeo, czy motywy na Philips Ozeo.

Wówczas po prostu rynek gadżetów do telefonów komórkowych nie był rozwinięty na szeroką skalę, a same telefony nie obsługiwały tego typu dodatków.
Choć dzwonki na Philips Ozeo były jedynie monofoniczne, to i tak można było korzystać z wielu interesujących melodyjek. Komórka ta na stałe wpisała się w historię telefonii komórkowej i do dziś są na świecie ludzie, którzy chętnie kupiliby zupełnie nowy egzemplarz.