Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Genie

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 100 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Genie to jeden z prostszych telefonów, jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku. Posiadał on baterię o pojemności 550mAh, która pozwalała rozmawiać non stop przez okres 160 minut. Do tego warto dodać, że czas czuwania, jaki zapewnia producent to zaledwie 80 godzin. Dziś jest to wynik bardzo kiepski, jednak w chwili debiutu tego aparatu było to normą. Sama komórka ważyła zaledwie 99 gram i posiadała interesującą budowę. Jej wymiary to 110 x 54 x 20 milimetrów. Opis funkcji Philips Genie jest bardzo krótki. Telefon nie posiadał praktycznie nic oprócz prostego kalendarza, czy zegarka.

Cena Philips Genie w momencie jego premiery była dość wysoka, jednak były to czasy, w których mało kto posiadał i korzystał z telefonu komórkowego. Producentowi udało się jednak osiągnąć mały sukces, gdyż opinie o Philips Genie były bardzo pochlebne i wiele osób wciąż dziś wspomina ciepło ten model telefonu komórkowego. Niestety mimo to jego funkcjonalność dziś pozostawia sporo do życzenia. Dzwonki na Philips Genie były jedynie monofonicznie, a użytkownicy mogli używać tylko tych melodii, które fabrycznie wgrał do telefonu producent.

Próżno także szukać jakichkolwiek dodatków, jak gry na Philips Genie czy motywy na Philips Genie. Komórki z tamtej, minionej już ery nie były w stanie obsługiwać tego typu rozwiązań.