Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Fizz

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 3 x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Fizz to jeden z najstarszych modeli komórkowych tego producenta. Można powiedzieć, że wprowadzony na rynek w 1996 roku aparat stał się ojcem dla przyszłej serii Fisio od Philipsa. Ważył on 169 gram, a jego wymiary to 162 x 17 x 60 milimetrów. Posiadał on klasyczną klawiaturę, jaką spotyka się w telefonach komórkowych i umożliwiał tworzenie, wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych SMS. Dzwonki na Philips Fizz były monofoniczne i mogliśmy korzystać jedynie z melodii fabrycznie wgranych do telefonu.,
Motywy na Philips Fizz nigdy nie istniały.

W momencie premiery tego telefonu nawet nikt nie myślał, że kiedyś coś takiego się pojawi. Mimo to jednak opinie o Philips Fizz były dość pochlebne. Wówczas jednak osoby posiadające komórki zwracały uwagę tylko na samą możliwość korzystania z nich, gdyż nikt nie sądził, że tego typu urządzenie może się przydać do czegokolwiek innego. Wpływa na to także fakt, iż telefon posiadał niklowo-kadmową baterię, która pozwalała rozmawiać przez 60 minut, a czas czuwania wynosił zaledwie 45 godzin.

Opis funkcji Philips Fizz praktycznie nie istnieje. Komórka miała umożliwiać jedynie prowadzenie rozmów i korzystanie z wiadomości SMS. Próżno więc szukać jakiejkolwiek gry na Philips Fizz. Warto także dodać, że w momencie premiery cena Philips Fizz była bardzo wysoka i mało kto mógł sobie pozwolić na zakup komórki.