Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Fisio 822

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 112 x 112
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Opinie o Philips Fisio 822 do dziś są pochlebne, nawet pomimo tego, że komórka ta zadebiutowała na rynku już jakiś czas temu. Aparat został wyposażony w litowo-jonową baterię o pojemności 750mAh. Pozwala on rozmawiać bez przerwy przez 390 minut, a sam telefon Philips Fisio 822 może pozostawać w stanie spoczynku nawet 380 godzin. Takim wynikiem nie mogą się pochwalić nawet dzisiejsze, najbardziej nowoczesne i zaawansowane telefony. Mimo to jednak cena Philips Fisio 822 w momencie jego debiutu nie była zbyt wygórowana i każdy kto chciał posiadać komórkę, mógł sobie pozwolić na zakup tego aparatu.

Opis funkcji Philips Fisio 822 warto zacząć od wzmianki o wbudowanym dyktafonie. Pozwala on nagrywać krótkie wiadomości głosowe, których możemy później w dowolnym momencie odsłuchiwać. Młodszych użytkowników komórek z pewnością ucieszą gry na Philips Fisio 822. Z ich pomocą nigdy nie będziemy się nudzić w tramwaju czy poczekalni u lekarza. Niestety zabrakło tutaj obsługi technologii Java, przez co nie możemy samodzielnie, w prosty sposób wgrywać dodatkowych aplikacji.

Dzwonki na Philips Fisio 822 są niestety monofoniczne, choć w Internecie można znaleźć informacje o tym, iż telefon posiada wbudowaną polifonię. Na szczęście w zamian za to otrzymujemy proste motywy na Philips Fisio 822, które możemy tworzyć samodzielnie, zmieniając w telefonie widoczną tapetę.