Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Fisio 820

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 112 x 112
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Telefon Philips Fisio 820 to bodajże pierwszy model z rodziny Fisio, który został wyposażony w kolorowy wyświetlacz. Jest on w stanie wyświetlać 112 x 122 pikseli. Komórka waży zaledwie 85 gram, dzięki czemu z łatwością zmieści się w kieszeni czy damskiej torebce. Jego wymiary to 98 x 47 x 21 milimetrów. Komórka została wyposażona w litowo-jonową baterię, co spotkało się z pochlebnymi komentarzami od użytkowników tego modelu. Opinie o Philips Fisio 820 są bardzo dobre, gdyż telefon może pozostawać w stanie czuwania nawet przez 400 godzin i pozwala rozmawiać bez przerwy przez 300 minut. To naprawdę świetny wynik, jak na telefon z kolorowym wyświetlaczem.

Dzwonki na Philips Fisio 820 są polifoniczne, co sprawia, że ich jakość jest bardzo wysoka. Fani rozrywki z pewnością ucieszą się na widok którejś gry na Philips Fisio 820. Aplikacji nie pozwalających się nudzić jest kilka i są one dość przyjemne w odbiorze. Opis funkcji Philips Fisio 820 jest dość umiarkowany.

Nie mamy tutaj nadmiaru dodatków, ale z pewnością użytkownicy polubią prosty dyktafon czy chociażby zegarek z budzikiem i profile dźwiękowe. Ponadto z pewnością w sieci znajdziemy proste motywy na Philips Fisio 820.
Mimo tych wszystkich rzeczy cena Philips Fisio 820 jest bardzo przystępna. Telefon jest prosty w odbiorze, posiada intuicyjną obsługę.