Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Fisio 620

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Fisio 620 to już nieco bardziej rozbudowany model z tej rodziny od Philipsa. Ważący 85 gram telefon został wyposażony w litowo-jonową baterię, o pojemności 570mAh. Pozwalała ona rozmawiać non stop przez okres 300 minut, a do tego dochodził czas czuwania wynoszący 330 godzin. Fakt ten sprawiał, że klienci docenili tę komórkę i opinie o Philips Fisio 620 były bardzo pochlebne.

Choć opisywany model nie posiadał obsługi technologii programowania Java, to istniały proste gry na Philips Fisio 620, które fabrycznie zostały wgrane przez producenta. Dzwonki na Philips Fisio 620 były polifoniczne, dzięki czemu jakość brzmienia była bardzo dobra, gdy porównywało się je z dzwonkami monofonicznymi. Jeśli chodzi o opis funkcji Philips Fisio 620 to warto także dodać, że telefon posiadał profile, prosty kalendarz, pamięć 300 kontaktów w telefonie, zegarek, budzik czy dyktafon umożliwiający nagrywanie własnych plików dźwiękowych. Wówczas jednak nikt nie korzystał z MMS i nie można było ich wysyłać do przyjaciół.

Pomimo szeregu funkcji cena Philips Fisio 620 była dość przystępna. Klienci chwalą sobie ten telefon do dziś, nawet pomimo tego, iż nie istnieją motywy na Philips Fisio 620, pozwalające odmienić wygląd aparatu. To funkcjonalna komórka, z intuicyjnym menu, z której może korzystać dosłownie każdy. Dla wielu był to pierwszy telefon komórkowy w życiu.