Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Fisio 610

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Fisio 610 to prosty w obsłudze aparat, który nie wyróżnia się niczym szczególnym z szeregu podobnych aparatów. Jego wymiary to 110 x 45 x 18 milimetrów, a waga to 90 gram. Producent wyposażył go w czarno-biały wyświetlacz, który w jednym momencie może pokazywać maksymalnie 5 linii znaków. Wpływa to znacząco na oszczędność energii. Bateria pozwala rozmawiać non stop przez 240 minut, podczas gdy czas czuwania podawany przez producenta sięga 400 godzin. To bardzo dobry wynik, jakiego mogą tylko pozazdrościć dzisiejsze komórki. Te elementy sprawiały, że opinie o Philips Fisio 610 były bardzo pochlebne.

Opis funkcji Philips Fisio 610 nie jest zbytnio rozbudowany. Telefon posiadał kalendarz, zegarek czy opcję alarmu, jednak wówczas funkcje te znajdowały się w praktycznie każdej komórce. Warto jednak zaznaczyć, że w momencie premiery tego aparatu komórka miała służyć przede wszystkim tylko do dzwonienia. Dzwonki na Philips Fisio 610 były monofonicze, co dziś z pewnością nikomu by się nie spodobało. To samo, jeśli chodzi o gry na Philips Fisio 610, których po prostu nie było. Mogliśmy jedynie korzystać z tego, co fabrycznie w telefonie umieścił producent.

Niektórym może się nie spodobać także fakt, iż motywy na Philips Fisio 610 dosłownie nie istniały. Mimo to w momencie premiery wysoka cena Philips Fisio 610 nikogo nie odstraszała.