Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Fisio 330

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Fisio 330 to nieskomplikowany aparat, który może się spodobać tym użytkownikom telefonów komórkowych, którzy nie poszukują komórki z rozbudowanymi możliwościami. Posiada on monochromatyczny wyświetlacz, który w znaczący sposób wpływa na oszczędzanie energii. Producent zapewnia, iż telefon został wyposażony w litowo-jonową baterię o pojemności 600 mAh. Dzięki niej może pozostawać w stanie czuwania nawet przez okres 400 godzin, a maksymalny czas rozmów wynosi 240 minut.

Ważąca 79 gram komórka posiada 0,25MB wbudowanej pamięci. Dzięki temu możemy np. dodawać dzwonki na Philips Fisio 330 do poszczególnych kontaktów. Ma to związek z tym, że gdy będzie dzwoniła określona osoba, to wówczas telefon powiadomi nas o tym przypisanym do niej sygnałem dzwonka. Także gry na Philips Fisio 330 to ciekawy dodatek, pozwalający nieco uprzyjemnić czas. Warto dodać, iż są to dźwięki polifoniczne, co znacznie poprawia jakość brzmienia.

Opis funkcji Philips Fisio 330 jest dość ubogi. Mamy tutaj m.in. kalendarz, przypomnienia czy stoper, ale także wbudowany zestaw głośnomówiący, szczególnie przydatny dla kierowców. Choć nie istnieją motywy na Philips Fisio 330, to klienci chwalą sobie ten model. Opinie o Philips Fisio 330 są bardzo pochlebne, gdyż jego użytkownicy zwracają szczególną uwagę na prostotę obsługi. Do tego dochodzi również stosunkowo niska cena Philips Fisio 330.