Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Fisio 312

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Fisio 312 to klasyczny aparat, jakiego dziś nie spotka się już w salonach z telefonami komórkowymi. Posiadał niklowo-wodorkową baterię, pozwalającą na ciągłe rozmawianie przez okres 270 minut. Do tego producent zapewniał, że ważący 109 gram telefon może pozostawać w stanie czuwania nawet 400 godzin. Co ciekawe jest to wynik, jakiego często nie osiągają nawet dzisiejsze telefony komórkowe. Jego wymiary to 110 x 45 x 25 milimetrów. W momencie jego premiery nikt jednak nie zwracał na to uwagi, gdyż wówczas samo posiadanie komórki było czymś wyjątkowym.

Opinie o Philips Fisio 312 były zazwyczaj pochlebne, choć klienci narzekali na brak dodatkowych funkcji. Wszakże opis możliwości Philips Fisio 312 jest bardzo ubogi i z podstawowych dodatków możemy tutaj zwrócić uwagę jedynie na kalendarz, budzik czy zegarek. Choć cena Philips Fisio 312 była dość wysoka, to klienci i tak chcieli posiadać ten telefon.

Minusem jest fakt, iż nie istnieją dodatkowe gry na Philips Fisio 312. Możemy korzystać jedynie z bardzo prostych aplikacji, które fabrycznie znalazły się w telefonie. To samo jeśli chodzi o dzwonki na Philips Fisio 312. Mamy do dyspozycji jedynie te melodie, które udostępnił nam producent. Wówczas nikt nie myślał o takich rzeczach. Tyczy się to także opcji takich jak motywy na Philips Fisio 312.