Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Fisio 311

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Fisio 311 to dziś już zapomniany model tego producenta. Był on wyposażony w baterię niklowo-wodorkową, o pojemności 670 mAh. Telefon razem z baterią ważył 110g. Mógł on pozostawać w stanie czuwania nawet przez 500 godzin, podczas gdy czas rozmów został oszacowany przez producenta na 390 minut. Fakt ten sprawił, że opinie o Philips Fisio 311 były całkiem przyzwoite. Nie oznacza to jednak, iż telefon pozbawiony był wad.

Opis funkcji Philips Fisio 311 jest zasadniczo bardzo krótki. Komórki, które debiutowały razem z tym modelem posiadały jedynie podstawowe rzeczy, takie jak zegarek, budzik czy prosty kalendarz. Możemy więc zapomnieć o rozbudowanych aplikacjach, jak chociażby gry na Philips Fisio 311. Co ciekawe aparat ten posiadał słownik T9 umożliwiający szybkie pisanie wiadomości SMS. Niestety, takich rzeczy jak EMS, MMS czy motywy na Philips Fisio 311 zabrakło.

Próżno tutaj szukać kolorowego wyświetlacza czy możliwości wgrania dodatków, jak chociażby dzwonki na Philips Fisio 311. Wówczas po prostu żadna komórka nie posiadała tego typu rzeczy. Telefon służył przede wszystkim do dzwonienia i nie był tak popularny jak dzisiejsze modele komórkowe. Dziś ciężko kupić podobny aparat. Tego typu telefonów nikt już nie produkuje, choć cena Philips Fisio 311 zapewne byłaby bardzo niska. Jest to już stara, wycofana z użytku technologia.