Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Fisio 310

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Fisio 310 to jedna ze starszych komórek Philipsa, należąca do rodziny telefonów „Fisio”. Została ona wyposażona w baterię pozwalającą rozmawiać non stop przez pełne 400 minut. To wynik praktycznie nieosiągalny jeśli mówimy o telefonach obecnej generacji. Do tego dochodzi stosunkowo długi czas czuwania, który wynosi 270 godzin. Ciekawostką w tym modelu jest alarm wibracyjny, który wówczas nie był powszechnie dostępny w standardzie w telefonach. Gry na Philips Fisio 310 pozwalały nieco się rozerwać, choć nie są to produkcje, którymi zainteresowałaby się młodzież, korzystająca z komórek obecnej generacji.

Dzwonki na Philips Fisio 310 to melodie, które fabrycznie znalazły się w tym modelu. Podobnie jeśli chodzi o motywy na Philips Fisio 310, a w zasadzie to ich brak, bowiem wówczas nie wykorzystano czegoś takiego w odniesieniu do komórek (mówimy o momencie debiutu telefonu). Cena Philips Fisio 310 w momencie jego debiutu była bardzo wysoka i mało kto mógł sobie pozwolić wówczas na posiadanie tego typu komórki.

Dziś jest już to jednak niewielki koszt, jednak z drugiej strony ciężko znaleźć gdzieś tego typu telefon, nie mówiąc już o zupełnie nowym egzemplarzu. Opis funkcji Philips Fisio 310 jest ograniczony, gdyż telefony z tamtej epoki nie posiadały rozbudowanych funkcji. Mimo to opinie o Philips Fisio 310 były i są bardzo pochlebne.