Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Fisio 121

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 4 x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Fisio 121 to klasyczny model komórki, jakie jeszcze kilka lat temu były dość powszechne na całym świecie. Choć dziś cena Philips Fisio 121 byłaby zapewne bardzo niska, to tego typu aparatów już się po prostu nie sprzedaje. Sam telefon ma wymiary 106 na 49 na 22 milimetrów i waży 95 gram. Interesujący jest fakt, że znajdziemy tutaj wymienne obudowy, dzięki czemu możemy nieco spersonalizować naszą komórkę. Dzwonki na Philips Fisio 121 to tylko te melodie, które do telefonu wgrał fabrycznie producent. To samo jeśli chodzi o motywy na Philips Fisio 121. Coś takiego w momencie premiery telefonu po prostu nie istniało i nie było powszechnie stosowane.

Choć w telefonie są proste gry na Philips Fisio 121 to sami nie będziemy w stanie wgrać do niego żadnych nowych aplikacji. Po prostu nie przewidziano takiej możliwości. Aparat posiada baterię o pojemności 570 mAh, która umożliwia osiągnięcie czasu czuwania na poziomie 350 godzin. To bardzo dobry wynik, którego raczej nie doświadczymy w przypadku nowoczesnych komórek. Czas rozmów natomiast wynosi 240 minut, a więc 4 pełne godziny.

Opis funkcji Philips Fisio 121 jest bardzo ubogi, gdyż telefony tamtych czasów nie posiadały wielu udogodnień. Mimo to jednak opinie użytkowników Philips Fisio 121 były bardzo pochlebne.