Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Fisio 120

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 4 x 4
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Fisio 120 to stosunkowo stary model, jednak oferował on już nieco więcej funkcji, niż jego bracia z serii Azalis od Philipsa. Został on wyposażony w niklowo-wodorowy akumulator o pojemności 750 mAh. Pozwalał on na rozmowę non stop przez okres 240 minut. Po pełnym naładowaniu telefon mógł pozostawać w stanie spoczynku nawet 350 godzin. To prawie 6 dni, co jest wynikiem ponad przeciętnym, jeśli chodzi o dzisiejsze standardy. Gry na Philips Fisio 120 to jedynie produkcje i proste aplikacje wgrane fabrycznie przez producenta. Telefon niestety nie umożliwiał dogrywania własnych programów.

Tak samo wygląda sytuacja jeśli chodzi o motywy na Philips Fisio 120, jednak tutaj jest już nieco lepiej. Aparat bowiem obsługiwał proste, czarno-białe obrazki, których można było użyć, na przykład jako wygaszacz ekranu. Dzwonki na Philips Fisio 120 były monofnoniczne, gdyż wówczas polifonia czy pliki mp3 były czymś zarezerwowanym jedynie dla komputerów. Opis funkcji Philips Fisio 120 jest już nieco bogatszy niż u jego braci z rodziny Azalis, bowiem tutaj mamy już dostępny zegarek czy prosty budzik.

Opinie o Philips Fisio 120 w momencie jego premiery były bardzo atrakcyjne, co miało związek ze sporą ilością funkcji oferowanych przez ten aparat (m.in. proste obrazki). Cena Philips Fisio 120 w momencie premiery była dość wysoka. Dziś taki telefon kosztuje kilkanaście złotych.