Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Diga

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 3 x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Diga to jeden z najprostszych modeli komórek, jakie kiedykolwiek powstały. Zasilał go niklowo-kadmowy akumulator o pojemności 600 mAh, który pozwalał czuwać zaledwie 85 godzin. Czas rozmów był więc bardzo krótki. Jego premiera odbyła się w czasach, kiedy komórki nie były zbyt popularne, a ich popularyzacja miała dopiero nastąpić za kilka lat. Próżno więc szukać jakichkolwiek dodatków do tego telefonu. Zarówno jeśli chodzi o gry na Philips Diga, jak i o motywy na Philips Diga. Wówczas coś takiego po prostu nie istniało. Telefon był przystosowany jedynie do wykonywania i odbierania połączeń.

Dzwonki na Philips Diga to jedynie te melodie, które wgrał do pamięci urządzenia producent. Próżno szukać tutaj obsługi polifonii czy plików mp3. Opis funkcji Philips Diga jest bardzo ubogi, co podkreśla fakt, iż telefon nie posiadał nawet obsługi wiadomości EMS. Mimo to opinie o Philips Diga w momencie premiery były bardzo pochlebne, ale prawdopodobnie wpływa na to fakt, iż wówczas był to klasyczny model komórki. Telefony w tamtych czasach miały umożliwiać jedynie komunikację.

Dziś cena Philips Diga pewnie byłaby niewielka, jednak ciężko znaleźć ten model czy to na aukcjach internetowych, nie mówiąc już o sklepach z telefonami komórkowymi. Każdy fan komórek powinien choć raz w życiu mieć ten telefon w swoim ręku.