Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Az@lis 288

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Azalis 288 to dla wielu zupełnie egzotyczny model, głównie ze względu na to, iż zadebiutował on wiele lat temu. Dziś nikt nie korzysta wszakże z aparatu, który wyświetla jedynie czarno-biały obraz, nie posiada żadnych dodatkowych funkcji i pozwala jedynie dzwonić i wysyłać pojedyncze SMSy. Dzwonki na Philips Azalis 288, to jedynie te melodie, które do telefonu wgrał fabrycznie producent. Nie ma możliwości dogrywania własnych melodii. Podobnie wygląda sprawa jeśli chodzi o motywy na Philips Azalis 288. W momencie debiutu aparatu coś takiego po prostu nie istniało.

Gry na Philips Azalis 288 to jedynie proste aplikacje, które docelowo udostępnił producent. Także opis funkcji Philips Azalis 288 jest bardzo uproszczony: do dyspozycji użytkownika oddano zaledwie prosty kalendarz, zegarek i budzik. Nie ma nawet możliwości wysyłania lub odbierania łączonych wiadomości SMS. Sam telefon waży 99 gram i został wyposażony w litowo-jonową baterię o pojemności 550 mAh. Pozwala ona rozmawiać non stop przez 240 minut, podczas gdy czas czuwania oszacowany przez producenta wynosi 350 godzin.

Opinie o Philips Azalis 288 w momencie premiery były bardzo pozytywne. Klienci chwalili sobie ten telefon. Choć cena Philips Azalis 288 dziś pewnie byłaby bardzo niska, to ciężko kupić jest gdzieś ten konkretny model. Nie mówiąc już o zupełnie nowym egzemplarzu.