Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Az@lis 268

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Azalis 268 należy do grupy pierwszych komórek tego producenta. Zadebiutował on w czasach, gdy komórki używano jedynie w celach komunikacyjnych, dlatego też próżno tu szukać rozbudowanych funkcji. Wyświetlacz pozwalał w jednym momencie zaprezentować 5 linii tekstów, a bateria starczała na 300 godzin czuwania. Posiadacz takiego aparatu mógł rozmawiać bez przerwy nawet 240 minut, jednak wówczas ceny rozmów były horrendalnie wysokie. Gry na Philips Azalis 268 praktycznie nie istnieją, gdyż możemy korzystać jedynie z tego, co producent fabrycznie wgrał do pamięci telefonu.

Telefon ważył 99 gram, jednak jego najsłabszym elementem była antena. Dziś to coś zupełnie egzotycznego, jednak w chwili debiutu był to element normalny i tradycyjny. Opis funkcji Philips Azalis 268 jest bardzo ubogi, gdyż telefon został wyposażony zaledwie w kalendarz, zegarek i budzik. Cena Philips Azalis 268 dziś równałaby się cenie zakupu paczki papierosów, jednak ciężko już znaleźć ten model w sprzedaży. Dzwonki na Philips Azalis 268 to jedynie melodie przygotowane przez firmę Philips, gdyż użytkownik nie miał możliwości dogrania na telefon czegokolwiek.

Tak samo jeśli chodzi o motywy na Philips Azalis 268. W tym aparacie coś takiego po prostu nie istniało, jednak w momencie jego debiutu była to rzecz jak najbardziej oczywista. Może dlatego opinie o Philips Azalis 268 w chwili jego premiery były bardzo przychylne.