Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Az@lis 238

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x 5
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Azalis 238 to jedna z pierwszych komórek, jakie wypuściła na rynek firma Philips. Posiadał niklowo-wodorkowy akumulator, pozwalający czuwać telefonowi przez 500 godzin. Właściciel natomiast mógł rozmawiać przez okrągłe 360 minut, jednak w momencie debiutu telefonu na rynku minuta rozmowy kosztowała bardzo dużo pieniędzy i nikt chyba nigdy nie osiągnął takiego wyniku. Próżno w sieci szukać gry na Philips Azalis 238. Telefon nie oferuje możliwości dogrywania czegokolwiek.

Opis Philips Azalis 238 jest w zasadzie bardzo krótki. Aparat ten posiadał niewiele funkcji, jednak w momencie jego debiutu było to standardem. Wówczas komórka służyła głównie do dzwonienia. Choć cena Philips Azalis 238 byłaby dziś bardzo niska, to trudno gdziekolwiek znaleźć ten model telefonu. Opinie o Philips Azalis 238 są zasadniczo puste, bowiem w momencie wejścia telefonu na rynek, nikt nie interesował się komórkami na tak dużą skalę, aby tworzyć na ich temat rozbudowanie opinie czy recenzje.

Dzwonki na Philips Azalis 238 to jedynie te melodie, które znalazły się fabrycznie w pamięci aparatu. Nie mamy tutaj możliwości dogrania czegokolwiek. To samo jeśli chodzi o motywy na Philips Azalis 238. Klient mógł korzystać jedynie z tego, co producent wgrał standardowo do pamięci aparatu. Wówczas jednak nikt o tym nie myślał, gdyż komórki używano jedynie w celach komunikacyjnych.