Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 760

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Philips 760 to telefon, który już w momencie swojego debiutu wywołał spory szok,  głównie ze względu na obrotowy wyświetlacz, w który wyposażono tę komórkę. Poza tym raczej nie wyróżniała się niczym z szeregu innych, podobnych telefonów komórkowych, jednak klienci musieli sobie upodobać właśnie ten model, gdyż opinie o Philips 760 są bardzo pochlebne. Ważący 104 gramy telefon posiadał baterię pozwalającą rozmawiać bez przerwy przez 280 minut. Do tego czas czuwania wynosił według producenta 560 godzin. To naprawdę dobry i rzadko spotykany wynik.

Cena Philips 760 nie jest zbyt wygórowana, choć trzeba przyznać, że w naszym kraju ciężko kupić jest ten telefon. Warto jednak próbować, gdyż opis funkcji Philips 760 przyprawia o zawrót głowy. Z ważniejszych warto wymienić gry na Philips 760, obsługę technologii Java w wersji 2.0 czy aparat 1,3 MPix. Możemy także tworzyć dzwonki na Philips 760, gdyż telefon obsługuje 64-głosową polifonię. Oprócz tego mamy także standardowe funkcje jak zegarek, budzik czy prosty kalendarz, umożliwiający zapisywanie informacji o spotkaniach i ważnych wydarzeniach.

Telefon posiada złącze bezprzewodowe IrDA ułatwiające komunikację z komputerem czy innymi komórkami. Dzięki temu możemy sobie przesyłać dzwonki, zdjęcia, a następnie tworzyć proste motywy na Philips 760. Jest to naprawdę przestronny telefon, o niebanalnych możliwościach, dostępny w atrakcyjnej cenie.