Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 755

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips 755 to bardzo interesujący aparat. Choć jego premiera odbyła się kilka lat temu, to może się on pochwalić interesującym elementem, jakim jest dotykowy ekran. Sam aparat waży zaledwie 89 gram i bez problemu mieści się w delikatnej, damskiej dłoni. Producent zapewnia, że aparat może pozostawać w stanie czuwania nawet przez 250 godzin, podczas gdy czas rozmów wynosi 300 minut. Niestety, choć telefon wybił się z tłumu, to nie osiągnął rekordowej sprzedaży.

Ekran dotykowy czy gry na Philips 755 może i przyciągały rzesze klientów, jednak brak takich rzeczy jak Bluetooth czy aparat fotograficzny z prawdziwego zdarzenia zraziły potencjalnych klientów. 7MB wbudowanej pamięci pozwalało wgrywać dzwonki na Philips 755, jednak jak się okazywało pamięć ulegała szybkiemu zapełnieniu. Mimo to jednak opinie o Philips 755 są wciąż pochlebne i ludzie na świecie chętnie sięgają po ten modelu. Wielu z pewnością zamieniłoby swoje aktualne komórki na zupełnie nowy egzemplarz od Philipsa.

Dodając motywy na Philips 755 możesz nieco odmienić wygląd swojego telefonu, dzięki czemu będzie on bardziej osobisty. Opis Philips 755 jest dość interesujący, jednak warto pamiętać, że decydując się na zakup tego telefonu, powinniśmy brać pod uwagę przede wszystkim te cechy, które najbardziej nas interesują. Jedną z nich jest z pewnością cena Philips 755.