Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 660

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Philips S660 to telefon, który pojawił się na rynku w 2006 roku. Cechuje go prosta i elegancka budowa. Model ten posiada bardzo popularny w tamtych czasach kolorowy ekran o rozdzielczości 128x128 pikseli i wyświetla 65 tysięcy kolorów. Telefon waży ponad 80 gramów, co jest standardem w tym segmencie telefonów. Jednym z największych minusów jest brak możliwości połączenia telefonu z innymi urządzeniami ani przez bluetooth, ani przez port podczerwieni. Jedynym sposobem przesłania danych z komputera jest kabel USB. Model ten posiada możliwość przeglądania stron WAP.

Philips S660 został wyposażony w najprostszy aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości 0.3 MPx, który potrafi robić zdjęcia w wielkości 640x480, a także umożliwia zoom cyfrowy i zapis video. Telefon został wyposażony w obsługę języka Java. Motywy i aplikacje są dostępne na ten model bez większych trudności. W tym modelu wbudowane zostało 128 MB miejsca na dodatki, niestety nie ma możliwości rozszerzenia tej wielkości przy użyciu kart pamięci. Philips S660 posiada również takie drobiazgi jak kalendarz, budzik, przelicznik walut, stoper i dyktafon.  

Bateria użyta w tym modelu to standardowy akumulator Li-Ion o pojemności 1000 mAh. Teoretycznie telefon powinien wytrzymać 5 godzin rozmowy lub 250 godzin czuwania (co daje ok. 10 dni na jednym ładowaniu). Opinie o Philips S660 są w większości pozytywne. Przeważa twierdzenie, że jest to model z przeznaczeniem dla najmniej wymagającej grupy konsumentów.