Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 655

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips 655 to idealny wybór dla osób, które poszukują stosunkowo taniego aparatu o sporych możliwościach. Producent wyposażył go w baterię o pojemności 600 mAh, która pozwala rozmawiać bez przerwy przez 240 minut. Do tego dochodzi dość długi czas czuwania, wynoszący aż 400 godzin. To niebywałe, że komórka może „przeżyć” bez doładowywania prawie tydzień. Niestety gry na Philips 655 skracają jej żywotność, ale za to pozwalają spędzić miło czas na przykład w poczekalni u lekarza.

Motywy na Philips 655 sprawią, że ożywisz swój telefon. Ustaw dowolną tapetę, która może być uzupełnieniem twojej ulubionej melodyjki. Dzwonki na Philips 655 są polifoniczne, a więc będziesz mógł wybrać najfajniejszą melodię, którą ustawisz na dzwonek połączenia przychodzącego. Opis funkcji Philips 655 warto pominąć, a zamiast tego skupimy się na jego wyjątkowych możliwościach. Wśród nich jest możliwość oglądania zdjęć na telewizorze, oraz aplikacja BeDJ, pozwalająca komponować dzwonki.

Klienci posiadający ten telefon zazwyczaj sobie go chwalą. Jest to aparat prosty w obsłudze, ale jednocześnie posiadający wiele ciekawych funkcji. Dlatego też opinie o Philips 655 są najczęściej pozytywne, choć zdarzają się i takie osoby, którym telefon ten się podoba. Warto zaznaczyć, że cena Philips 655 jest stosunkowo niewielka. Fakt ten wpływa na to, że jest to aparat chętnie wybierany przez fanów komórek.