Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 650

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips 650 został przygotowany do pracy w trzech zakresach – GSM 900, GSM1800 i GSM1900. Jego wymiary to 88 x 46 x 25 milimetrów, a waga 93 gramy. Gry na Philips 650 pomogą nam zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy, a w kolejce do lekarza sprawią, że czas będzie leciał szybciej. Opinie o Philips 650 są bardzo dobre, głównie ze względu na dostępna w telefonie baterię. Pozwala ona rozmawiać non stop przez 480 minut i zapewnia czas czuwania wynoszący aż 800 godzin. Wynik taki jest czymś zupełnie egzotycznym w przypadku aktualnych, nowych komórek.

Motywy na Philips 650 pomogą Ci zmienić w kilka chwil wygląd swojego telefonu, w zależności od tego jak się aktualnie czujesz. To samo tyczy się dzwonków – dzwonki na Philips 650 są polifoniczne, miło się ich słucha i szybko wpadają w ucho. Jeśli chodzi o opis funkcji Philips 650, to z pewnością na uwagę zasługuje wyjście umożliwiające podłączenie komórki do telewizora. Z jego pomocą obejrzymy na TV zdjęcia zapisane w pamięci telefonu.

Istotna jest również cena za Philips 650. Komórka kosztuje stosunkowo niewiele, jednak minusem jest brak obecności na rynku egzemplarzy zupełnie nowych. Istnieje możliwość zakupu jedynie używanych modeli, które często nie nadają się już do dalszego użytku.