Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 639

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips 639 zadebiutował w 2004 r. i jak na tamten okres był aparatem o wszechstronnych możliwościach. Jego wymiary to 79 x 43 x 21 milimetrów, a waga to zaledwie 82 gram. Dzisiejsze komórki raczej nie mogą się poszczycić takim wynikiem. Producent wyposażył go w akumulatorek o pojemności 600 mAh, dzięki któremu telefon mógł pozostawać w stanie spoczynku nawet 400 godzin. Niestety baterię szybko „zabijały” gry na Philips 639, które były bardzo wciągające. Komórka dodatkowo została wyposażona w zewnętrzny wyświetlacz o rozdzielczości 80 x 48 pikseli, który również potrzebował energii.

Motywy na Philips 639 pozwalały zmieniać wygląd komórki, dzięki czemu właściciel był w stanie wybić się z tłumu. Opis funkcji Philips 639 jest zbędny, warto natomiast się skupić na jego najistotniejszych elementach. Wśród nich jest 1,5MB pamięci, na której mogliśmy zapisywać zdjęcia zrobione dostępnym opcjonalnie aparatem VGA. Dzwonki na Philips 639 to polifonia, która jest czysta w brzmieniu i przyjemnie się jej słucha.

Opinie użytkowników Philips 639 są stosunkowo średnie. Klienci chwalą sobie ten model, ale znajdują się także takie osoby, które wręcz radzą omijać go z daleka. Warto jednak przekonać się o jego zaletach osobiście – wszakże cena Philips 639 jest stosunkowo niska i każdy może sobie na niego pozwolić.