Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 636

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips 636 to jeden z pierwszych modeli tej firmy, który był telefonem „z klapką”. Grupa takich telefonów ma swoich miłośników także dziś, choć zdecydowanie królują klasyczne komórki. Opinie o Philips 636 są bardzo pochlebne, klienci zdecydowanie chwalili ten telefon. Jako jego główne zalety wymieniana zawsze była bateria, polifoniczne dzwonki czy możliwość wysyłania wiadomości MMS. Także gry na Philips 636 stanowią o jego sukcesie.

Sama bateria pozwalała rozmawiać bez przerwy nawet przez 4 godziny. Do tego warto dodać, że czas czuwania jaki podawał producent mógł osiągnąć nawet 400 godzin. To bardzo dobry wynik, jakiego dziś się już praktycznie nie spotyka. Do tego dochodziła niska waga aparatu. Cena Philips 636 jest bardzo niska, a więc każdy może sobie pozwolić na zakup tego urządzenia. Choć dziś niektórym osobom mogłaby przeszkadzać antenka, to w momencie debiutu aparatu na rynku był to element obowiązkowy.

Opis innych funkcji Philips 636 jest zbędny, gdyż każdy wie co komórka tego typu jest w stanie zrobić. Istotne są dzwonki na Philips 636, które pozwalają nieco spersonalizować ten aparat. Podobnie jak i motywy na Philips 636, które ożywiają jego szary, być może nudny wygląd. Niemniej jednak jest to telefon godny polecenia, z rozmiarów przypominający także dzisiejsze produkcje twórców komórek.