Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 568

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Philips 568 to telefon o bardzo dużych możliwościach, ale i przystępnej cenie. Jego istotną zaleta jest niska waga – aparat ten to zaledwie 87 gram i wymiary 98 x 44 x 18 milimetrów. Producent wyposażył go w akumulatorek o pojemności 720 mAh. Pozwala on rozmawiać bez przerwy przez 4 godziny, a czas czuwania powinien wynieść nawet 300 godzin. Niestety kolorowy wyświetlacz o 65 tysiącach kolorów konsumuje spore zasoby energii. Podobnie gry na Philips 568.

Każdy użytkownik tego telefonu z pewnością doceni fakt, iż sam może tworzyć motywy na Philips 568. Jest to bardzo proste – wystarczy wybrać swoje ulubione zdjęcie, a następnie umieścić je na tapecie telefonu. Dzwonki na Philips 568 są polifoniczne, co umożliwia praktycznie nieograniczony wybór melodii dzwonka połączenia przychodzącego. Wszystkie te możliwości to zaledwie wstępny opis funkcji Philips 568.

Klienci bardzo sobie chwalą ten model, a wielu wcześniejszych posiadaczy na pewno chętnie kupiłoby zupełnie nowy egzemplarz. Nie tylko ze względu na sentyment, ale także ze względu na prostotę obsługi i sporą funkcjonalność. Opinie o Philips 568 do dziś są bardzo pochlebne i ciężko znaleźć rażące wady tego telefonu. Cena Philips 568 należy do jednej z najniższych, dzięki czemu każdy może wejść w posiadanie tej komórki. Jedynym problemem może być brak zupełnie nowych egzemplarzy.