Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 535

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Philips 535 to telefon, który waży zaledwie 92 gramy, jednak w swojej obudowie skrywa dziesiątki przydatnych funkcji, których próżno szukać u komórek konkurencji. Aparat został wyposażony w litowo-jonowy akumulatorek. Pozwala on rozmawiać bez przerwy przez okres 180 minut, a jak podaje producent, czas czuwania został oszacowany na 300 godzin. To bardzo dobry wynik. Oczywiście gry na Philips 535 wpływają negatywnie na te osiągi.
Telefon posiada 1,9MB wbudowanej pamięci, która pozwala zapisać wiele zdjęć zrobionych dostępnym aparatem.

Ciekawostką tutaj są wymienne obudowy, które mogą być dodatkowo podkreślone przez tapety, tworzące motywy na Philips 535. Także dzwonki na Philips 535 mogą odzwierciedlać aktualny stan ducha właściciela telefonu. Zawsze możemy użyć takiej melodii, jaka w aktualnym momencie nam się najbardziej podoba.

Opis funkcji Philips 535 warto zacząć od książki telefonicznej, pozwalającej zapisać 300 numerów. Do tego dochodzi prosty kalendarz, zegarek, budzik czy dyktafon i system głośnomówiący. Wszystko to sprawia, że opinie o Philips 535 są bardzo pochlebne. Jeśli szukasz prostego telefonu, który nie jest zbyt skomplikowany w obsłudze, to powinieneś się zastanowić nad wyborem tego aparatu. Warto także nadmienić, że cena Philips 535 jest atrakcyjna, gdyż telefon kosztuje raptem kilkadziesiąt złotych. Niestety dziś ciężko znaleźć dobrze zachowany model, nie mówiąc już o zupełnie nowym egzemplarzu.