Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 530

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips 530 to komórka o stosunkowo pojemnej baterii, jednak w momencie swojego debiutu jej sukces został pogrzebany. Stało się to za sprawą braku aparatu fotograficznego, który można było już wówczas znaleźć w niższych modelach tej samej firmy. Na szczęście takie funkcje jak gry na Philips 530 pozwoliły przyciągnąć do tego aparatu rzesze wiernych klientów. Wielu z nich zamieniłoby z chęcią swoje dzisiejsze telefony, na nowe egzemplarze Philipsa 530.

Motywy na Philips 530 mógł tworzyć dosłownie każdy. Wystarczyło podmienić oryginalną tapetę i już otrzymywaliśmy spersonalizowany aparat. Także dzwonki na Philips 530, które były polifoniczne, pozwalały dowolnie manipulować dzwonkiem przychodzącego połączenia. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Opinie o Philips 530 są umiarkowane – rzesze ludzi chwalą sobie ten aparat za prostotę obsługi, jednak z drugiej strony jego krytycy podkreślają brak aparatu i innych użytecznych funkcji.

Opis wszystkich opcji Philips 530 jest niepotrzebny, jednak warto wspomnieć, że telefon dysponuje łączem IrDA. Pozwala się ono wymieniać multimediami, a także zezwala na połączenie z komputerami wyposażonymi w port podczerwieni. Do tego wszystkiego dochodzi cena Philips 530, która jest bardzo atrakcyjna. Każdy może pozwolić sobie na zakup tego telefonu, jednak przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto komórkę własnoręcznie przetestować. Może się okazać, że jej możliwości nie będą Wam wystarczały.