Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 362

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips 362 to jeden z pierwszych aparatów tej firmy, który został wyposażony w aparat fotograficzny, robiący zdjęcia w rozdzielczości VGA. Posiadał on litowo-jonowy akumulator o pojemności 750mAh, który zapewniał nawet 400 godzin czuwania. Producent podawał, że umożliwia on ciągłe rozmawianie nawet przez 6 godzin. W przypadku dzisiejszych komórek jest to wynik nieosiągalny.

Gry na Philips 362 pozwalały miło spędzić czas. Użytkownik mógł dobrowolnie dodawać aplikacje, gdyż telefon obsługiwał programy napisane w języku Java. Posiadacz tego aparatu ma także dowolność jeśli chodzi o dzwonki na Philips 362, gdyż aparat ten obsługuje dźwięki polifoniczne. Każdy mógł również tworzyć motywy na Philips 362, choćby poprzez zmianę tapety, na swój ulubiony obrazek. Wszystkie te funkcje sprawiły, że opinie o Philips 362 są bardzo pochlebne, a klienci chwalą sobie ten model do dziś. Wielu z nich zamieniłoby swoje aktualne komórki na nowy model Philips 362.

Opis podstawowych funkcji Philips 362 jest zbędny, gdyż telefon jest wyposażony we wszystko, czego potrzeba. Znajdziemy tu prosty kalendarz, listę zadań, a także słownik T9 umożliwiający szybkie pisanie wiadomości SMS. Przy tym wszystkim, warto nadmienić, iż cena Philips 362 jest bardzo atrakcyjna. Jeśli ktoś szuka prostego modelu o w miarę umiarkowanych możliwościach, to zdecydowanie powinien przyjrzeć się bliżej tej komórce.