Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 355

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips 355 w momencie swojego debiutu był stosunkowo zaawansowaną komórką. Oprócz tego, że istniały gry na Philips 355, a właściciel mógł sam dodawać dodatkowe aplikacje, telefon posiadał także narzędzie BeDJ, pozwalające miksować i komponować prostą muzykę. Takie pliki można było później wykorzystać jako dzwonki na Philips 355. Posiadał on również opcję wyświetlania zdjęć na ekranie telewizora – wszystko za pomocą dołączonych akcesoriów i oprogramowania.

Każdy mógł tworzyć motywy na Philips 355, zmieniając tapetę na swoje ulubione zdjęcie. Bez względu na to, czy jest to fotka z imprezy, czy rodzinnego spotkania – ogranicza Cię wyłącznie Twoja wyobraźnia. Dzięki temu opinie o Philips 355 są bardzo korzystne, a klienci sobie chwalą ten model. Również to, że opis możliwości Philips 355 jest bogaty wpływa na popularność tego konkretnego modelu komórki Philipsa.

Jedynym minusem może być brak bezprzewodowego łącza Bluetooth, jednak w momencie debiutu aparatu był to rzadko spotykany gadżet w komórkach. Telefon ważył zaledwie 82 gramy i posiadał baterię pozwalającą rozmawiać nawet przez 300 minut. Do tego dochodził stosunkowo długi czas czuwania, oszacowany przez producenta na 400 godzin. Cena Philips 355 jest bardzo przystępna, dzięki czemu po model ten wciąż sięgają użytkownicy komórek na całym świecie. Jeśli szukasz czegoś prostego, ale z podstawowymi funkcjami, to telefon ten powinien się sprawdzić idealnie.