Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 350

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 112 x 112
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips 350 to przedstawiciel ubogiego segmentu telefonów komórkowych. Jest to aparat służący głównie do dzwonienia, dlatego ludzie młodzi, poszukujący dodatkowych funkcji, powinni go omijać szerokim łukiem. Co prawda gry na Philips 350 nie pozwolą się nudzić (aparat obsługuję technologię Java), jednak  to wciąż nieco mało. Bateria pozwala rozmawiać non stop przez 4 godziny, a do tego producent zapewnia, że komórka może pozostawać w stanie czuwania nawet przez 400 godzin. Niska waga – zaledwie 75 gram – sprawia, że idealnie pasuje on do kieszeni lub damskiej torebki.

Dzwonki na Philips 350 są polifoniczne, a więc możemy ustawić dowolny, wybrany przez siebie dzwonek. Fakt ten nieco zawyża opinie o Philips 350. Istotnym faktem jest również obecność wybierania głosowego, zarówno dla numerów jak i niektórych funkcji. Opis funkcji podstawowych Philips 350 jest raczej zbędny, gdyż telefon posiada wszystko to, co powinna mieć każda komórka (zegar, budzik, książka telefoniczna czy możliwość pisania wiadomości SMS ze słownikiem T9).

Motywy na Philips 350 utworzone na przykład za pomocą własnej tapety lub obrazka wgranego na komórkę pozwolą nieco zmienić wygląd telefonu. Fakt, iż cena Philips 350 jest niska wpływa na to, że jest to idealna komórka dla osób starszych, szukających telefonu służącego wyłącznie do dzwonienia i wysyłania wiadomości SMS.