Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips 162

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips 162 to bardzo prosty aparat, opracowany z myślą o niezbyt wymagających użytkownikach. Próżno więc szukać w sieci gry na Philips 162, bowiem telefon ten niestety nie obsługuje aplikacji Java. Wyświetlacz jest stosunkowo niewielki, jednak trzeba zaliczyć na plus fakt, iż jest on kolorowy. Sam telefon waży zaledwie 82 gramy, co czyni go jedną z najlżejszych komórek.

Jeśli chodzi o dźwięki to dzwonki na Philips 162 są polifoniczne. Dzięki temu możemy korzystać z takiej melodii, jaka aktualnie nam się podoba. Z pewnością nie spodoba Wam się fakt, iż nie istnieją motywy na Philips 162. Telefon pozwala jedynie zmieniać główną tapetę. Przez to opinie o Philips 162 nie są zbyt pochlebne, ale z drugiej strony wpływa to na korzystny koszt zakupu. Cena Philips 162 jest wręcz symboliczna. Osoby młode nie będą jednak zachwycone funkcjami aparatu.

Opis możliwości Philips 162 jest naprawdę skromny. Książka kontaktów, zegarek czy budzik towarzyszyły komórkom praktycznie od początku. Brakuje także aparatu, choćby 0,3 MPix, a przy tym wszystkim pamięć oferowana przez producenta to zaledwie 0,3MB. Z drugiej jednak strony brak dodatkowych funkcji pozwala na rozmawianie bez żadnej przerwy nawet przez 4 godziny. Czas czuwania jaki podaje producent także jest stosunkowo długi, bowiem wynosi aż 300 godzin.