Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panasonic G600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Panasonic
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

W 1998 roku do sprzedaży wprowadzono nowy telefon japońskiej firmy Panasonic. Urządzenie nazwano mało oryginalnie –  G600. Telefon cechował się prostą stylistyką oraz bardzo solidną obudową, która wytrzymywała nawet upadki z dużych wysokości. Solidność telefonów z tamtego okresu została już owiana legendą. Nic jednak dziwnego – dzisiejsze naszpikowane elektroniką, dotykowymi wyświetlaczami i masą funkcji, urządzenia są niestety mniej odporne na urazy.

Panasonic G600 nie był wyposażony w dodatki. Nie ma ani GPRS-u ani Irdy, nie wspominając już o nowocześniejszych rozwiązaniach pokroju EDGE czy Bluetooth. Urządzenie posiada podstawową funkcję telefonowania i wysyłania wiadomości tekstowych. Niewielki monochromatyczny ekran spełnia swoje zadanie, jednak nie jest wyjątkowo czytelny.

Podobnie jak większość urządzeń z tamtego okresu, również Panasonic G600 cechował się dość dużymi gabarytami – szczególnie długością. Aparat mierzył 132 x 45 x 18 mm  i ważył ok. 128 gramów.

Telefon można przełączyć w stan milczenia, dzięki czemu zamiast monofonicznego dzwonka poczujemy wibracje. W pamięci zapisuje się pięć ostatnio wykonanych, odebranych i nieodebranych połączeń. Do Panasonic G600 gry, motywy i aplikacje nie były produkowane, gdyż urządzenie posiadało zamknięty system operacyjny, w którym żadne edycje nie mogły być przeprowadzane. Bateria po pełnym naładowaniu pozwalała na ok. 2 godziny łącznego czasu rozmów oraz 80 godzin czasu czuwania. Dzięki solidności konstrukcji opinie o Panasonic G600 były najczęściej dobre.