Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panasonic G60

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Panasonic
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Panasonic G60 to telefon o klasycznej budowie (bar) z alfanumeryczną klawiaturą, pozbawiony większości opcji znanych z nowoczesnych telefonów. Urządzenie do sprzedaży weszło w 2003 roku jako telefon ze średniej półki cenowej.

Stonowana stylistyka miała zachęcić konserwatywne osoby, podobnie jak dość atrakcyjna cena. Urządzenie w zamian nie oferowała jednak mnogości funkcji. Niewielki ekran został wykonany w technologii CSTN mogący wyświetlać 4096 kolorów.
Motywy i aplikacje dla Panasonic G60 można ściągać za pośrednictwem WAP-u. Niestety telefon został pobawiony możliwości kontaktu z innymi urządzeniami za pośrednictwem Irdy lub Bluetooth. Dodatki zawarte w Panasonic G60 to tylko kompozytor dzwonków, zegarek oraz organizer. Telefon umożliwia wysyłanie SMS-ów, EMS oraz MMS-ów, a w menu odnajdziemy również jedną grę – Black Jacka. Doinstalowanie nowych nie jest możliwe ze względu na brak Javy.

Do łączności z Internetem wykorzystać można GPRS. Ograniczona pamięć wewnętrzna nie zapewnia wiele miejsca na dzwonki i tapety. Nie można jej rozszerzać przez karty pamięci. Książka telefoniczna pozwoli na przechowywanie maksymalnie 200 wpisów.

Bateria o pojemności 740 mAh pozwala nawet na 5 godzin rozmów, więc mimo swojej przeciętnej pojemności jest wydajna. W latach świetności Panasonic G60 miał doskonałe opinie zarówno jeśli chodzi o jakość wykonania  jak i funkcjonalność.