Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panasonic G520

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Panasonic
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 64 x 32
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Do najważniejszych cech Panasonic G520 należy zaliczyć monochromatyczny wyświetlacz, brak funkcji multimedialnych oraz solidną, aczkolwiek toporną obudowę. Taki opis można byłoby przypisać większości telefonów zaprojektowanych w czasie świetności prezentowanego aparatu.
Urządzenie zaprojektowano z myślą o podstawowych funkcjach komunikacyjnych – telefonowaniu i pisaniu wiadomości tekstowych. Do zalet Panasonic G520 zaliczyć trzeba proste menu, które nie jest przepełnione nadmiarem opcji. Co więcej – oprogramowanie jest hermetyczne i nie ma szans na uzupełnianie go dodatkami typu motywy i aplikacje. Bateria ma małą pojemność 650 mAh, jednak może się wydawać, że to telefonowi Panasonic G520 wystarczy – wszak żadne dodatki nie obciążają procesora i nie pożerają energii. Mimo tego aparatu nie można uznać za energooszczędny, gdy z przestanie działać już po 180 minutach rozmowy, a łączny czas czuwania to nie więcej niż 80 godzin. Jest to spowodowane starszą technologią w jakiej wykonywano komponenty tego telefonu.
Prezentowane urządzenie nie może być wykorzystywane do innych celów niż telefonowanie i smsowanie, przez co krąg osób chcących je nadal używać jest niewielki. Opinie o Panasonic G520 nie mogą być dobre, co jest jednak zrozumiałe – od jego debiutu minęło tak wiele czasu, że jest to konstrukcja bardzo przestarzała. Telefon w zasadzie wyszedł z obiegu, można spotkać co najwyżej pojedyncze egzemplarze, które jeszcze są w użytkowaniu.