Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panasonic G50

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Panasonic
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 96
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Jeśli szukasz leciwego, aczkolwiek bardzo taniego telefonu o klasycznej budowie, to wszystkie te wymagania spełnia Panasonic G50 - zaprezentowany w 2003 roku telefon japońskiej korporacji z branży elektronicznej. Niestety – jest to telefon zacofany technologicznie. Jest to szczególnie widoczne na przykładzie ekranu, który został wykonany w niewykorzystywanej już w telefonii technologii CSTN. Wyświetlacz ma 128 x 96 pikseli i jest w stanie wyświetlić zaledwie 4096 kolorów.

Menu z racji słabego wyświetlacza nie jest specjalnie czytelne, jednak wiele w nim i tak nie znajdziemy – urządzenie nie posiada dużej pamięci wewnętrznej, opcji internetowych czy chociażby obsługi języka Java. Właśnie z powodu tych braków na Panasonic G50 nie produkowane są gry, motywy i aplikacje. Dodatki takie jak aparat, Bluetooth czy GPS również nie zostały uwzględnione przez projektantów telefonu. Jest to o tyle zrozumiale, że telefon był konstruowany na początku poprzedniej dekady.

Dziś Panasonic G50 jest używany dość sporadycznie i raczej tylko przez miłośników tego modelu. Opinie o prostocie i funkcjonalności utrzymują go jeszcze w obiegu, jednak konstrukcyjnie jest to urządzenie przestarzałe i z roku na rok będzie ich coraz mniej na rynku.