Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panasonic G450i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Panasonic
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Panasonic G450i to przykład telefonu projektowanego w czasach gdy ważne były tylko dwie funkcjonalności – wykonywanie połączeń głosowych i wysyłanie wiadomości tekstowych. Właśnie dlatego opisywany model spełnia tylko te założenia. Jedyną opcją dodatkową jest GPRS, który pozwala na pobieranie np. tapet. Nie ma jednak co liczyć na nowe motywy i aplikacje, gdyż język Java nie jest wspierany przez Panasonic G450i.

Telefon jest całkiem spory (141,00 x 46,00 x 25,00 mm) i waży aż 175 gram, co czyni go dość solidnym, dużym urządzeniem, które na pewno nie zgubi się w kieszeni. Wyświetlacz jest czarno-biały i posiada niewielkie wymiary (64 x 32 piksele), co nie czyni go wyjątkowo wyraźnym, a jednak pobór prądu jest dość duży.

Wszelkie dodatki znane z nowoczesnych telefonów w Panasonic G450i nie zostały zawarte. W menu nie odnajdziemy gier, odtwarzacza mp3, radia i funkcjonalności internetowych. Telefon posiada tylko najbardziej podstawowe opcje typu budzik i zegarek. Akumulator o pojemności 650 mAh nie jest szczególnie wydajny – łączny czas rozmów na jakie pozwala to ok. 210 minut, natomiast czas czuwania to ok. 80 godzin, czyli ok. 3 dni.

Ciężko jest wydawać opinie o Panasonic G450i , gdyż jest to telefon stary i jego funkcjonalności nie wystarczą większości użytkowników nowoczesnych konstrukcji. Niepodważalny jest jednak fakt, że to aparat bardzo solidny, wykonany z dobrej jakości materiałów i nawet upadek ze stolika nie będzie mu straszny.