Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panasonic G450

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Panasonic
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Panasonic G450 miał swoją premierę w 1999 roku. Nic więc dziwnego, że został już dawno temu zapomniany przez użytkowników. Przyglądając się specyfikacji tego telefonu łatwo dochodzimy do wniosku, że jest to aparat dziś niemal bezużyteczny – można co prawda telefonować i wysyłać sms-y, jednak tylko w zakresie GSM 900.
Monochromatyczny wyświetlacz jest niewielki, system operacyjny nie posiada wielu opcji i nie można go rozszerzać o gry, motywy i aplikacje.

Panasonic G450 działa na słabo wydajnym procesorze, ma niewiele pamięci, jednak jego małe możliwości obliczeniowe wystarczają do wykonywania podstawowych funkcji komunikacyjnych do jakich został zaprojektowany. Wszelkie dodatki do jakich przyzwyczaiły nas nowoczesne telefony w Panasonic G450 nie są dostępne. Nie ma aparatu, Irdy, Bluetootha czy możliwości rozszerzenia karty pamięci. Również bateria jest słaba (650 mAh) i nie pozwala na długi czas pracy.


Duże wymiary, wysoka masa oraz archaiczny wygląd wykluczają Panasonic G450 z możliwości bycia popularnym telefonem w obecnych czasach. Dziś można go uznawać bardziej za ciekawostkę niż realną propozycję w segmencie tanich i prostych telefonów. Pozytywne opinie o Panasonic G450 jakie można znaleźć wynikają z oceny telefonu według realiów z momentu premiery lub kilku następnych lat oraz sentymentu. Jedynym plusem jaki można dziś odnaleźć w tym aparacie jest solidność wykonania i odporność na uszkodzenia.