Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panasonic A210

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Panasonic
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Panasonic A210 rzuca się w oczy dzięki schludnej obudowie przypominającej stylistykę laptopy Sony Vaio oraz produkty Apple. Oszczędny design, klasyczna bryła została połączona z funkcjonalnością. Telefon charakteryzuje się niezwykle małymi rozmiarami i niską wagą (jedynie 71 g). Można go spotkać w trzech kolorach – białym, srebrnym i biało-szampańsko-złotym (White Champagne-Gold). Dzięki małym wymiarom jego poręczność jest wyższa niż przeciętnego telefonu. Bez wątpienia zarówno za gabaryty jak i stylistykę wiele osób wydaje dobre opinie telefonowi Panasonic A210.

Małe gabaryty wpływają jednak na funkcjonalność. Urządzenie posiada niezbyt duży wyświetlacz typu CSTN o rozdzielczości 128 x 128 pikseli. Dodatki w Panasonic A210 można policzyć na palcach jednej ręki – jest przeglądarka internetowa, organizer, zegarek oraz gry. Telefon posiada oczywiście funkcję wysyłania SMS-ów oraz EMS-ów z funkcją słownika T9 uzupełniającego słowa.

Do Panasonic A210 motywy i aplikacje nie są dostępne. Prezentowany aparat nie posiada wsparcia dla języka Java oraz ma bardzo niewielką pamięć wewnętrzną: tylko 512 kb. Na domiar złego nie ma szans na poszerzenie jej kartą pamięci. Książka telefoniczna pomieści 400 kontaktów. Na uwagę zasługuje bardzo wydajna bateria, która pozornie jest dość przeciętna (730 mAh), ale według producenta gwarantuje łączny czas rozmów na poziomie 9 godzin, a czas czuwania ustalona na ok. 230 godzin.