Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panasonic A200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Panasonic
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Panasonic A200 to ciekawy stylistycznie telefon, który w swoim designu zdaje się nawiązywać do produktów Apple m.in. iPoda. Obudowa ma łagodne wykończenia rogów. Przyciski umiejscowiono w klasycznych miejscach. Urządzenie posiada ekran TFT o rozdzielczości 128 x 128 pikseli. Plusem Panasonic A200 są wymiary (90 x 44 x 18 mm) oraz niska waga – zaledwie 77 g.

Pamięć wewnętrzna to tylko 512 KB, więc motywy i aplikacje należy wybierać z rozwagą. Nie starczy miejsca na zbyt wiele. Niestety nie jest możliwe również rozszerzenie pamięci kartą. Użytkownik jest więc zmuszony do korzystania z opcji udostępnionych przez producenta. Telefon posiada dwie gry (Wall Breaker, Move Box), funkcje orgranizera oraz podstawowe funkcje do telefonowania i tworzenia wiadomości SMS, EMS, MMS oraz e-mail. Kontakt z Internetem możliwy jest dzięki modułowi GPRS o jakości do 36 kbps. Niestety wachlarz opcji komunikacyjnych ograniczono do tego – nie ma ani Bluetootha ani Irdy.

Opinie o Panasonic A200 dziś należy odbierać z przymrużeniem oka. Ci, którzy oceniają ten telefon najczęściej wspominają jego eksploatację sprzed kilku lat. Na rynku wtórnym ciężko jest znaleźć sprawny egzemplarz, a urządzenie nie zdobyło popularności w Polsce. A szkoda, bo mimo wielu niedociągnięć to naprawdę solidny telefon.