Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia X6

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 360 x 640
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia X6 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia X6 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik – duży i dotykowy ekran, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 5 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje kilka formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, nagrywa wideo w rozdzielczości 640x480, ma tryb pracy w samolocie. X6 posiada optykę Carla Zeissa oraz bardzo silną lampę błyskową, ponadto wyposażono go w moduł GPS i wyjście TV. Model ten pracuje na Symbianie, co pozwala wgrać wiele przydatnych gadżetów, gier i aplikacji.

Nokia X6 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 16 dni w trybie czuwania i 480 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie X6 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie X6 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie X6 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.
Czy Nokia X6 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 900 – 1200 zł (komplet).