Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N97

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 360 x 640
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N97 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N97 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik – konstrukcja typu slide, czytelny podział klawiatury, slot kart microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 5 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie. Model ten nagrywa wideo w rozdzielczości 640x480, posiada GPS, optykę Carla Zeissa oraz wysuwaną klawiaturę w układzie QWERTY. Telefon pozwala na aż 37 godzinne słuchanie muzyki.

Nokia N97 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 17 dni w trybie czuwania i 400 minut w czasie prowadzenia rozmów. Niektórzy użytkownicy tego modelu skarżą się na forach internetowych na tzw. „zawieszanie się” telefonu.

Gry na Nokie N97 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie N97 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N97 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.
Czy Nokia N97 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok.  850 zł za komplet.