Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N93

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N93 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N93 to telefon kilkuletnim stażem na rynku, posiada jednak wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci miniSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 3,2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, nagrywa wideo w rozdzielczości 640x480. Nokia N93 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie niezliczonej rzeszy gier, programów i przydatnych gadżetów, posiada optykę Carla Zeissa.

Telefon ten reklamowany był swego czasu jako stworzony do kręcenia filmów (w czasie łódzkiego festiwalu Camerimage odbył się nawet konkurs filmów kręconych przy pomocy tego narzędzia). N93 to nowsza wersja święcącego niegdyś triumfy N90.

Nokia N93 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 10 dni w trybie czuwania i 306 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie N93 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie N93 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N93 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty – polifonia i dzwonki wideo.
Czy Nokia N93 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon pojawia się niezwykle sporadycznie – kosztuje wtedy ok. 250 – 600 zł. Przy zakupie przez Internet należy pamiętać o dużych gabarytach telefonu, by nie rozczarować się po otworzeniu przesyłki.