Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N92

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N92 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N92 to telefon kilkuletnim stażem na rynku, posiada jednak wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci miniSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, nagrywa wideo w rozdzielczości  352x288. Nokia N92 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie niezliczonej rzeszy gier, programów i przydatnych gadżetów, posiada optykę Carla Zeissa. Telefon ten w Polsce jest białym krukiem (można sprowadzić go jednak z zagranicy), co ciekawe wyposażony jest on w Mobile TV.

Nokia N92 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom, głośnikowi oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 14 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie N92 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie N92 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N92 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format – polifonia.

Czy Nokia N92 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon nie występuje.