Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N91

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N91 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N91 to telefon kilkuletnim stażem na rynku, posiada jednak wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, nagrywa wideo w rozdzielczości  352x288. Nokia N91 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie niezliczonej rzeszy gier, programów i przydatnych gadżetów. Model ten posiada przedni rozsuwany panel z przyciskami funkcyjnymi do obsługi muzyki, nie posiada jednak slotu kart pamięci, co jest dużą wadą - rekompensuje ją wbudowana pamięć 4 GB.

Nokia N91 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom, głośnikowi oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 7 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie N91 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie N91 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N91 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format – polifonia.

Czy Nokia N91 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 150 – 300 zł.