Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N90

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 352 x 416
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N90 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N90 to telefon kilkuletnim stażem na rynku, posiada jednak wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci RS-MMC (obecnie mało popularny), odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, nagrywa wideo w rozdzielczości 352x288 oraz posiada tryb pracy w samolocie. Nokia N90 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie niezliczonej rzeszy gier, programów i przydatnych gadżetów, posiada optykę Carla Zeissa. Telefon ten reklamowany był swego czasu jako stworzony do kręcenia filmów (w czasie łódzkiego festiwalu Camerimage odbył się nawet konkurs filmów kręconych przy pomocy tego narzędzia).

Nokia N90 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 12 dni w trybie czuwania i 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie N90 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie N90 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N90 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format - polifonia.

Czy Nokia N90 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon pojawia się niezwykle sporadycznie (częściej można spotkać wyższą wersję tego modelu tj. N93). Przy zakupie przez Internet należy pamiętać o dużych gabarytach telefonu, by nie rozczarować się po otworzeniu przesyłki.