Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N81

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N81 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N81 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu slide, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, nagrywa wideo w rozdzielczości 320x240. Nokia N81 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie niezliczonej rzeszy gier, programów i przydatnych gadżetów.

Nokia N81 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom, głośnikowi oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 17 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów. Telefon w swym designie zbliżony jest do muzycznych modeli Sony Ericssona – posiada klawisze funkcyjne do obsługi muzyki na przednim panelu.

Gry na Nokie N81 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie N81 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N81 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.
Czy Nokia N81 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 300 – 600 zł (komplet).