Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N80

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 352 x 416
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth Wi-Fi irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N80 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N80 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu slide, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci miniSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 3 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, nagrywa wideo w rozdzielczości 352x288. Nokia N80 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie niezliczonej rzeszy gier, programów i przydatnych gadżetów.

Nokia N80 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom, głośnikowi oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 8 dni w trybie czuwania i 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie N80 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie N80 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N80 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.
Czy Nokia N80 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 200 – 320 zł (komplet).