Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N77

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N77 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N77 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu bar, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje kilka formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, ponadto nagrywa wideo w rozdzielczości 352x288. N77 pracuje na Symbianie co pozwala na wgranie ogromnej rzeszy gadżetów i aplikacji, model ten odtwarza bardzo wiele formatów dźwięku oraz posiada Mobile TV.
Nokia N77 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 7 dni w trybie czuwania i 270 min w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie N77 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie N77 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N77 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format – polifonia.

Czy Nokia N77 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon jest  bardzo rzadko spotykany. Pojedyncze sztuki kosztują ok. 430 – 800 zł.