Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia N76

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia N76 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia N76 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu klapka, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (z lampą błyskową). Telefon obsługuje kilka formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, ponadto nagrywa wideo w rozdzielczości 240x320. N76 pracuje na Symbianie co pozwala na wgranie ogromnej rzeszy gadżetów i aplikacji, model ten jest wyższą i bardziej zaawansowaną wersją N75.

Nokia N76 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom, możliwości indywidualnej kalibracji skrótów oraz długo pracującej baterii. Minusem tego modelu jest łatwo złuszczająca się srebrna farba na przednim panelu.
Gry na Nokie N76 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów).

Motywy na Nokie N76 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie N76 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty – polifonia i wideo dzwonki.

Czy Nokia N76 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon nie występuje (model bardzo rzadko spotykany w Polsce).